Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/tuktai/domains/exponatas.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 6091
Kuo jums naudinga dovanoti verslo dovanas? - Exponatas.lt

Vis daugiau įmonių įvertina verslo dovanų teikiamą naudą santykiams su partneriais ir darbuotojais. Supratus, kad jos padeda pasiekti norimų verslo tikslų, netgi yra suformuojama atskira biudžeto eilutė. Vienas iš veiksnių, priartinančių bet kurį verslą prie sėkmės, yra vietos užsitikrinimas savo klientų sąmonėje. Verslo dovanos skleidžia žinutę apie jūsų įmonę. Jos gali cirkuliuoti metų metus ir keliauti iš rankų į rankas. Tad labai svarbu gerai apgalvoti tinkamus dovanų variantus.

Ar kada susimąstėte, kodėl dovanų teikimas yra taip paplitęs daugelyje verslo šakų? Štai kokią naudą įvardija įmonių atstovai:

Verslo perspektyvų kėlimas

Verslo dovanos padeda į savo pusę palenkti perspektyvius klientus. Žinoma, svarbiausia sąlyga jiems bus jūsų produkcijos kokybė, papildomų paslaugų teikimas, bendravimas. Tačiau tuo atveju, kai visi konkurentai yra panašūs, tinkamai parinkta ir laiku įteikta dovana gali gerokai padidinti šansus. Ne dėl to, kad ji suveiks kaip pakiša, bet dėl parodyto dėmesio ir įdėtų pastangų.

 

Partnerystės tęstinumo skatinimas

Labai dažnai įmonės visais būdais stengiasi prisitraukti naujų klientų, tačiau visiškai pamiršta savo lojalius esamus partnerius. Pristigę dėmesio jie vieną dieną gali išeiti kitur, kur juos labiau vertins. Pritraukus naują klientą, svarbu nepamiršti, kad jis nėra nepajudinama jūsų nuosavybė ir santykius reikia palaikyti nuolatos. Žinoma, tai puikiai padeda atlikti verslo dovanos. Jomis klientams nusiunčiate žinutę, kad vertinate jų partnerystę ir pasitikėjimą. Be to, įteikus verslo dovanas netgi galite paskatinkite juos tapti jūsų prekės ženklo ambasadoriais.

 

Darbuotojų lojalumo didinimas

Sudarant verslo dovanų biudžetą, svarbu nepamiršti ir arčiausiai esančių jūsų įmonės ambasadorių – esamų ir potencialių darbuotojų. Gerai apgalvotos dovanų idėjos personalui sustiprina asmeninius jausmus ir pagilina ryšį su kompanija. Darbuotojams tai yra jų pastangų ir atliekamų darbų įvertinimas bei pripažinimas. Tokia išorinė motyvacija gali paskatinti juos dar labiau stengtis geriau dirbti savo darbą, pozityviau apie jį atsiliepti už darbovietės ribų, išlikti lojaliam. Ji sustiprina jūsų tarpusavio saitus ir suteikia priklausymo komandai jausmą.

 

Taigi tikrai verta investuoti į verslo dovanas, teikiamas tiek klientams, tiek darbuotojams, nes jos atneša grąžą, o tai reiškia realias pajamas ir geresnį jūsų įmonės įvaizdį.

Verslo dovanų katalogas