Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/tuktai/domains/exponatas.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 6091
Pakabukų komplektas: lazuritas ir odinės detalės - Exponatas.lt

pakabukų komplektas su lazuritu

Lazuritas – užburiančios karališkai mėlynos spalvos akmuo, jį nešiojančiam žmogui suteikiantis laimės, meilės, drąsos, išminties. Jis siejamas su atsinaujinimu, nes perduoda savo energiją siekiantiems naujovių, kuriantiems naujus planus. Lazuritas padeda juos sėkmingai įgyvendinti, tuo metu padidindamas kūrybines jėgas, suteikdamas įžvalgos galią bei padėdamas rasti aiškią kryptį. Tai savybės, kurios ypač reikalingos versle, todėl daiktai su šiuo akmeniu yra puiki verslo dovana.

Pakabukų komplektas susideda iš dviejų dalių:

  1. Pakabukas iš sodrios mėlynos spalvos odinių juostelių;
  2. Pakabukas su lazurito akmenėliais.

Šis aksesuaras tiks ir moteriai, ir vyrui; ir kolegai, ir verslo partneriui. Pakabukai kruopščiai apgalvoti ir pagaminti mūsų pačių rankomis.

Pakabukų ilgis, be užsegimo dalies – 4 cm.

Pakabukai suderinti su metalo spalvos dideliu ir patogiu užsegimu.

Jais galima papuošti:

  • raktus;
  • rankinę;
  • telefoną;
  • kosmetinę ar kitą daiktą.

Sodrių tamsiai mėlynų atspalvių pakabukų komplektas pateikiamas įpakuotos dailioje rudo kartono dėžutėje su smėlio spalvos šilkinio popieriaus užpildu. Į dėžutę, jūsų pageidavimu, galime įdėti trumpą aprašymą apie lazuritą. Taip pat galite pasirinkti dėžutės dekoravimo būdą. Galimi variantai pateikiami skiltyje „Dekoravimas“.

Šią dovaną rasite tik pas mus! Dovanos idėja ir dizainas – exponatas.lt nuosavybė.

Minimalus užsakomas kiekis – 10 vnt.

Dovanos kaina priklauso nuo užsakomo kiekio:

10-29 vnt. – 9 eur/vnt., 30-49 vnt. – 8 eur/vnt., nuo 50 vnt. – 7 eur/vnt.

pakabukų komplektas su lazuritu
pakabukų komplektas su lazuritu
lazuritas