Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/tuktai/domains/exponatas.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 6091
Pakabukų komplektas su lava ir odinėmis juostelėmis - Exponatas.lt

pakabukų komplektas su lava

Pakabukų komplektas su lava susideda iš dviejų dalių:

  1. Pakabukas iš juodos spalvos odinių juostelių;
  2. Pakabukas su lavos ir šungito akmenėlių deriniu.

Juoda spalva yra klasikinė, paslaptinga ir traukianti akį, todėl paruošėme pakabukų rinkinį, kurį sudaro juodi kaip naktis akmenys, pasižymintys išskirtinėmis savybėmis.

Lavos akmuo yra korėtos tekstūros ir malonaus lengvumo. Ją paėmus į rankas, iškart jaučiama šiluma. Sakoma, kad lava padeda nuraminti emocijas ir atgauti vidinę ramybę.

Šungitas – tai akmuo, daugiausiai sudarytas iš anglies. Jis pasižymi antibakterinėmis savybėmis. Tai sveikatos akmuo, kuris padeda sutelkti savo fizines ir psichines jėgas siekiant užsibrėžto tikslo.

Klasikinė, puošni ir prie visko deranti detalė tiks ir moteriai, ir vyrui; ir kolegai, ir verslo partneriui. Pakabukai kruopščiai apgalvoti ir pagaminti mūsų pačių rankomis.

Pakabukų ilgis, be užsegimo dalies – 4 cm.

Pakabukai suderinti su metalo spalvos dideliu ir patogiu užsegimu.

Jais galima papuošti:

  • raktus;
  • rankinę;
  • telefoną;
  • kosmetinę ar kitą daiktą.

Juodos spalvos pakabukų komplektas pateikiamas įpakuotos dailioje rudo kartono dėžutėje su smėlio spalvos šilkinio popieriaus užpildu. Į dėžutę, jūsų pageidavimu, galime įdėti trumpą aprašymą apie lavos akmenį ir šungitą. Taip pat galite pasirinkti dėžutės dekoravimo būdą. Galimi variantai pateikiami skiltyje „Dekoravimas“.

Šią dovaną rasite tik pas mus! Dovanos idėja ir dizainas – exponatas.lt nuosavybė.

Minimalus užsakomas kiekis – 10 vnt.

Dovanos kaina priklauso nuo užsakomo kiekio:

10-29 vnt. – 9 eur/vnt., 30-49 vnt. – 8 eur/vnt., nuo 50 vnt. – 7 eur/vnt.

pakabukų komplektas su lava
pakabukų komplektas su lava
pakabukų komplektas su lava