Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/tuktai/domains/exponatas.lt/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 6091
Verslo dovanos. Jaukios, unikalios, rankų darbo. Dovana iš Exponatas.lt

Apie

DOVANA!!!

Koks geras jausmas apima, išgirdus šį žodį… Prieš kiekvieną šventę mes laukiame dovanų, spėliojame, kokios jos bus: kokia pakuotė, kokios spalvos dėžutė, o kas bus viduje. Ir štai pagaliau dovana atsiduria mūsų rankose. Visa graži, apgalvota ir su meile išrinkta dovanojančio žmogaus. Kuo daugiau darbo įdėta dovaną apipavidalinant, tuo mums smagiau, nes akivaizdu, kad dovaną įteikęs žmogus apie tai daug galvojo ir skyrė tam savo asmeninį laiką. Jaučiamės labai pagerbti. Tai sušildo širdį.

Kodėl?

Dirbant įmonėse dažnai tekdavo susidurti su problema, kaip sunku surasti įdomių ir išskirtinių dovanų verslo partneriams ir klientams. Visada galima padovanoti jau nusibodusį tušinuką, kuris bus įmestas į pieštukinę tarp kitų dešimčių įmonių firminių rašiklių. Taip pat galima dovanoti įmonės ženkliuką ar vėliavėlę su logotipu, bet tokia dovana nugula giliuose stalčiuose, nes jos nesukuria vertės gavėjui ir neduoda jokio emocinio pasitenkinimo.

Kita problema ta, kad nėra taip paprasta išrinkti ir užsakyti dovaną. Jei kreipiesi į įmonę, kuri jas gamina, ši iškart paprašo atsiųsti idėją ir tekstą, kartais net dizainą. Ir kas belieka? Tuomet tenka valandų valandas ieškoti minčių internete, daryti vertimus, kurti tekstus ir maketuoti. Tuomet, kai įmonė jums pagamina dovaną, ją gauname „pliką“. Ir vėl prasideda paieškos: kur rasti gražią dovanų dėžutę ir kaip ją dekoruoti. Tai atima dar daugiau jūsų brangaus laiko.

Sprendimas

Taigi puikiai žinodami visas šias problemas, nes patys su jomis esame susidūrę, nusprendėme sukurti katalogą, kuriame rasite iki galo paruoštas dovanas.

Visos kataloge pristatomos dovanos yra unikalus mūsų kūrinys. Kiekviena detalė yra apgalvota: dovana, dėžutė, jos užpildas ir dekoras. Viskas yra paruošta iki galutinio taško. Gavę dovanas, jas galėsite iškart dovanoti ir neteks vargintis papildomais klausimais.

Pasirinkimas

Dauguma dovanų turi po kelis pasirinkimo variantus. Taip pat visas dovanas, kuriose yra tekstiniai užrašai, galime pagaminti dviem kalbomis: lietuviškai ir angliškai. Taip galėsite šias dovanas ne tik dovanoti verslo partneriams ar klientams Lietuvoje, bet ir vežtis jas į parodas.

Taip pat dovanas galima suskirstyti į dideles ir mažas. Tiems atvejams, jeigu jums reikalingos kelios solidžios dovanos svarbiems klientams, arba tuomet, kai reikia daug mažesnių dovanų.

Susisiekite

Išsirinkę jums patikusią dovanos idėją, susisiekite su mumis. Aptarsime jums reikalingas adaptacijas ir pageidaujamą kiekį. Tuo pačiu ir paskaičiuosime kainą, kuri priklauso nuo užsakomo kiekio.

 

Nekantraujame supakuoti jūsų dovanas!

susisiekite

I-V

10:00-18:00

kontaktai

telefonas

+(370) 625 43 996

el. paštas

info@exponatas.lt

vieta

Esame įsikūrę Internete, tačiau dovanas siunčiame visoje Lietuvoje!